Italian Spanish Deutsch English Česky Guidepost
Get the Flash Player to see this player.

Líbila se Vám moje show a chtěli byste mi i nyní přispět na vývoj a výrobu nových, neobvyklých hudebních nástrojů?
Chcete poznat kam až mohu ve své show zajít?
Toužíte žasnout na jaké předměty a v jakém množství lze ještě zahrát:
Pošlete mi prosím příspěvek na tento vývoj na můj účet 481449051/0100 nebo na Pay Pal:

One Man Band

Alexander Zoltan playing

Je pravděpodobné, že někdy při procházce Vaším městem uvidíte nad hlavami ostatních, jak se kymácí deštník a vzápětí zaslechnete říznou hudbu dixilandu. Smích, potlesk a i tanec dobře se bavícího publika Vás přivede blíž k orchestru a Vy s údivem zjistíte, že o zábavu celé ulice se stará pouze jeden muž.

Také začnete podupávat do rytmu, tleskat rukama a smát se, zatímco Vaše oči se budou snažit zjistit, kterou nohou hraji činel či hajhetu, jak je možné, že bručí basa, proč právě teď zazněl kravský zvonec nebo valcha. V uchu Vám bude znít podmanivé banjo a Vy můžete při tanci hádat, který dechový nástroj bude mít sólo: foukací harmonika, kazu nebo havajská flétna? Do všeobecného veselí nakonec zazní můj hlas, aby Vás pobavil známými i méně známými texty starých písní, které miluje celý svět.

A až se dokážete odtrhnout a vrátit se z dob dixilandu do dnešního světa a pokračovat ke svému původnímu cíli, můj deštník Vám zamává na rozloučenou.

Kromě pouličních festivalových vystoupení také vystupuji na společenských akcích, hudebních festivalech a plesech jako host, dodávající akci dotek jedinečnosti.